HAKKIMIZDA | International Oto Kiralama

International Oto Kiralama firmamız ile 2004 yılından bu yana rent a car ve transfer hizmetleri sağlamaktayız

MİNİ HABERLER
5.46
6.16
HAKKIMIZDA International Oto Kiralama firmamız ile 2004 yılından bu yana rent a car ve transfer hizmetleri sağlamaktayız. Son model araçlarımız ve vip transfer hizmetlerimizden yararlanmak için sitemiz üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz.

Web sitemiz internationalotokiralama.com bir oto kiralama ve transfer hizmeti olup; kurumsal üyeleri ile girmiş olduğu işbirliği içerisinde yasal mevzuata uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Web sitemiz internationalotokiralama.com başkaca hiçbir oto kiralama sektöründe faaliyet gösteren firma ve/veya web sitesi işletmesi ile birlikte veya işbirliği içerisinde hareket etmemektedir.

INTERNATIONAL OTO KİRALAMA faaliyetlerini münhasıran internationalotokiralama.com adresi üzerinden gerçekleştirmektedir.

Kurumsal üyelerimize yönelik olarak başka bir firma veya websitesi üzerinden gelmiş/gelmekte olan ve internationalotokiralama.com ile işbirliği içerisinde olduğunu iddia eden kişi ve/veya kurumların ücretsiz veya ücretli hizmet taleplerine itibar edilmemesini, bu kişi veya kurumların tamamen yetkisiz olduğunu ve yaptıkları işlerin hukuka açıkça olduğunu, internationalotokiralama.com bu sebeple kurumsal müşterileri nezdinde doğabilecek zararlardan sorumlu tutulmayacağını bildiririz.

INTERNATIONAL OTO KİRALAMA